Aug. 15, 2017

ODOZVA ÚCASTNÍKOV

Bol to najlepsi seminar akeho som sa doteraz zucastnil. Bol zamerany na zjednotenie a rozvoj tela, mysle a ducha. Rad by som sa podakoval organizatorovi Robovi, lektorovi Gintautasovi a vsetkym zucastnenym za
vytvorenie a pomoc pri zdolavani a hladani novych moznosti kazdeho z nas. Uz sa tesim na pokracovanie. Noro ;)

Ahoj Robert, posielam za čerstva dnešné foto, kým ma nepohlti moja robota a zabudnem. Som veľmi rada, že som bola súčasťou práve ukončeného seminára a mala som možnosť okrem nadobudnutia nových pocitov a skúsenosti, stretnúť sa s partiou skvelých ľudí. Gintas - bola to dobrá voľba a bol jednoducho " charming", pozdravujem ho a prajem veľa šťastia.

Zdravím vás-no ja som po našom seminari uplne iný človek-ked mám pravdu povedať tak som odstránil hlavne mohutné sebastláčanie a strach co som mal vo vnutri seba-dal som sa aj na facebook tak možme aj tam niekedy popísať,neviem ako máte čas-hlavne čo som zistil že ma moje neduhy stláčali natolko aby som potom mohol vystreliť ako svetelná gula do všetkých strán-cítim sa super a stále lepšie,ono naozaj je svet taký aký chceme aby bol-teším sa na dvd a dalšie stretnutia-viac na nejaky seminár.